November 2 ehk kuulge, mis Kalevi poja nimi on?

Kui laps on nunnu nagu multikahiir ja oskab kõkutada paremini kui jonnida, võiks arvata, et noore lapsevanema elu on lillepidu. Tegelikult on noorel lapsevanemal alati midagi olulist tegemata ja tunda annab ka see, et laps puusal asjade tegemine ei ole veel päris selge. Eriti kaelasoontes ja õlavöötmes.
Noor lapsevanem vajab lisaks multikahiire kõkutamisele lõdvestuseks ka korralikku massaaži. Aga kas te arvate, et noor lapsevanem läheb neljapäeva pärastlõunal pikutama ja laseb oma koormatud turja mudida? Muidugi mitte! Selle asemel viib ta hoopis oma multikahiire massažitundi. Sest lapse hellitamine on olulisem kui noore lapsevanema kaelasooned ja õlavööde. Mhmh.
Lisaks BBle tuli massaažitundi veel kaks beebit. Üks tilluke poiss tuli koos ilusa ema ja nägusa isaga, üks BBst poole suurem näiv tüdruk* tuli koos kõnedefektiga emaga. Aga kõik olid väga viisakad, me ei naernud tema üle.
Nemad minu üle ka ei naernud kui tutvustusringi ajal pidin oma vildaka aktsendi ja vigadega ütlema: “Ich kann nicht Deutsch sprechen, nicht gut, nur ein bisschen, ich bin Pxx, ich komme aus Estland, und das hier ist Bxx, sie ist vier Monat, Monate?, Monat alt, danke.”
Aga kõnejärge edasi andes pidin küll ääre pealt naerma plahvatama. Minu vasakul käel oli matil BBst poole suuremana näiv tüdruk ja tema ema, kes olid juba ettenägelikult massaaži tegemise jaoks mähkmed eemaldanud. Mähkmete alt oli aga nähtavale tulnud midagi, mida väikestel tüdrukutel küll ei tohiks kuskilt nähtavale tulla. Ka, kui ma emast õigesti aru sain, ei olnud nad lapsele väiksele tüdrukule kohast nime pannud. Tõllarattad seljatasid aga minu näol igasuguse viisakuse kui selgus, et Karl-Frank-Friedrich saab kohe viie kuuseks. Jaa, ma sain õigesti aru, kõnedefektile vaatamata.
A vist anti mu ebaviisakus andeks. Sest kõik naeratasid meeldivalt kogu tunni vältel.
Seda enam, et BB võttis meelelahutaja rolli käbedalt enda kätte. Preili harjutas hoolega terve tunni lalisemist ja kõkutamist ja vahtis huvitatult ringi. Kuna eriti huvitavad olid need asjad, mis kukla taha jäid, siis suutis ta veerand tunniga end mati peal nii palju keerata, et leidsin end seljaga õpetaja poole. Pidin BB jalgade masseerimiseks ju temaga kaasa liikuma. Järgmine neljapäev pean nõudma, et Härra kaasa tuleks. Keegi peab seda seltskonnalõvi kinni hoidma, et teda mudida saaks!

*BB on praegu 5 kuune

Advertisements

One thought on “November 2 ehk kuulge, mis Kalevi poja nimi on?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s