Märts 11 ehk välkvisiit

Blogivaikust põhjendan seekord sellega, et olen siin pläramise asemel hoopis käinud lugejatega kohtumas. Sattusime nimelt eelmine nädal lühikekseks ajaks Härra ja BBga Eestimaa pinnale. Tänu mitmete lugejate vastutulelikkusele ja kiirele reageerimisele oli võimalik suurem osa sellest ajast täita kohtumistega. See tegi palju rõõmu!
Mõned lugejad jäid küll läbi kallistamata ja sellest on natuke kahju, aga mis teha. Ega muud midagi kui suve oodata. Siis pikem visiit plaanis.
Eesti võttis meid vastu suurepärase jõuluilmaga. Ja kui lugeja, keda tuntakse ka nime all “vanaema”, tervituseks ahjupraadi tegi, tekkis korraks juba paanika, et mul pole pakilunastusluuletus päris selge enam. Õnneks jõuluvana ei tulnud ja kalendrisse vaadates selgus, et mõned kuud on veel aega selle luuletuse meelde tuletamisega. Huh!
Ahjupraad maitses muidugi hästi. Isegi maguskapsaga. Ja musta leiba nosisin mõnuga. Ka nautisin rohkelt maailma parimat hapukoort. No tehakse ikka head toitu Eestis! Ühel õhtul vedas isegi nii räigelt, et meile mahtus pooljuhuslikult üks suuremat sorti Eesti parimate toiduainete õhtusöök kavasse. Eriti hästi jäid meelde astelpajunaps ja šokolaaditükkidega piparmündijäätis. Mõlemad olid väga head. Kuigi kõikidest maailma jäätistest on endiselt minu lemmik “cookies and cream”. Nii et kui mõni jäätisetootja tahab järgmine aasta Eesti parima toiduaine konkursi kinni panna, siis soovitan neil mõned pakid dominoküpsiseid koorejäätisesse purustada.

Advertisements

One thought on “Märts 11 ehk välkvisiit

  1. See piparmündijäätis šokolaaditükkidega on mu suur lemmik. Seda suudab hetkel ületada vaid Mr.Big Vaarika-koorejäätis šokolaaditükkidega krõbedas vahvlikoonuses.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s