Aprill 10 ehk kadunud postitus

Niisiis, hakkasin üks päev kirjutama postitust järjekordsest eksperimendist BB ööunega, ja siis… ma ei tea, mis siis juhtus. Ju oli tekkis tahtmine teisi asju teha.
Postitus oli järjekordsest BB ööune eksperimendist. Praeguseks on need aga õnnelikult lõpetatud. Preili ja tema ööuni on määratud intensiivsele jälgimisele.
Teisel katsel juhtus nii, et BB jäi eriliselt vara magama, umbes kell seitse. Olin juba valmis, et pean hommikul viiest üleval olema, aga ei midagi, preili magas mõnusalt hommikul seitsmeni. Rõõm oli nii suur, et järgmisel päeval lasin preilil rahulikult seitsme ajal õhtul jälle ööunne minna ja ootasin, et saan ise ka kenasti hommikuni magada, vahepeal ainult pudelijooksu tehes. Aga ei. Kella kolmest poole viieni oli preili voodis püsti ja rääkis meile lugusid. Ma küll jäin pikali ja lasin tal laliseda, aga korralikult ei maganud ikka. Järgmisel päeval sain ka kella viiese hommikuäratuse. Siis tuli mõistus tagasi ja tunnistasin, et varasem üheksa-voodi-seitse-üles plaan oli väga hea. Praeguseks oleme selle ka enam-vähem taastanud, oleneb preilist rohkem kui minust.
Aga, mis ma sellest kõigest järeldan? Esiteks panin tähele seda, et kui BB päeval korralikult ei maga, magab ta öösel halvemini või vähem. Kui ta teeb päeval u 3 tunnise uinaku või kaks uinakut, on ta nõus öösel 11-12 tundi magama ja jääb ärgates (pudeliga) kiiresti magama jälle, ei hakka lugusid rääkima. Varem magama minemine ei näi ärkamise ajaga sama palju seotud olevat.
Mis ärkamissagedusse puutub, siis rohkem piima tähendab pikemat ärkamisvahet. Nii et ärge tulge mulle seletama, et ta peaks juba ilma öösel söömata hakkama saama. Niisiis ei kiirusta ka pudeli andmist vähendama.

Advertisements

2 thoughts on “Aprill 10 ehk kadunud postitus

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s