August 6 ehk maailmameister

Kuulge, sain märkuse. Maailmameistrivõistlused on ju ammu läbi juba ja vaid tugevad mäletavad, kes üldse võitis, aga ma pole üldse veel avaldanudki, kuidas lõppes minu ja Härra vaheline ennustusmäng.
Noh, üsna etteennustatavalt minu suureskoorilise kaotusega: 38 – 58.
Kõigile matemaatikasõpradest lugejatele ka teadmiseks, et maksimaalselt oli võimalik saada kolm korda kuuskümmend neli punkti. Selles valguses esinesime muidugi mõlemad üsna nõrgalt. Aga kuna minimaalne skoor oli null, siis pole ka kolmkümmend kaheksa ju päris nutmapuhkemist väärt. Kuigi napilt, eksole.
Kaotajana pean nüüd aga võitjat premeerima. Eelnevalt oli kokku lepitud, et see, kes rohkem mööda pakub, hoolitseb selle eest, et see, kellel rohkem punkte koguneb, saaks ühe korraliku söömaaja, mis matkiks maailmameistrivõistlused võitnud riigi rahvusroogi, või oleks vähemalt neist inspireeritud.
Selles valguses ei ole ma üldse kuigi elevil, et maailmameistrivõistlused nii lõppesid nagu nad lõppesid. Mis see vorst või õlu ikka poest ära tuua on, eksole. Pärast jääb kah ainult üles soojendamise ja maha jahutamise vaev. Palju põnevam oleks olnud tutvuda Kameruni, Austraalia või Hondurase toidulaua eripäradega. A noh, neile võidusurve avaldamine kajastub muidugi kah minu mängutulemuses.
hot dog
Nii et ei jää muud üle kui öelda “Wunderbar! Wohl sein!”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s