August 9 ehk äriidee

Kuulge, kui keegi teab mõnda pagaritoodete tootjat või ideetut ärikat, siis ma ootan väga turule:
a) ümmargusi, täpselt vormipõhja mahtuvaid küpsetuspabereid (võitamine on nii eelmine sajand ja see kääridega mässamine ei ole mõnna noh);
b) küpsisepuru (ma ei oma ja ei taha ka omada sellist masinat, mis seda võimeline tegema oleks, ja see käsitsi tampimine lõpeb alati kas kogu majapidamise suurpuhastuse ja/või suuremat sorti ahastusega).
Ma mõtlen, et küpsisetootjatel võiks ju seda puru niisama võtta olla. Lihstalt pakendamise vaev. Kujutan ette, et teisedki laisk-mugavad koogiküpsetajad oleks valmis nende eest raha maksma.
Ja kui sellised tooted juba ammu turul olemas on, siis MIKS, kallid lugejad, keegi mulle pole öelnud!?
Esimesed kilod kumbagi võib mulle kasvõi kohe posti panna, aitäh!

Advertisements

3 thoughts on “August 9 ehk äriidee

  1. Küpsisepuru küll pole müügil näinud, aga tean kuidas seda lihtsalt saab. Saatsin nimelt Maarjale mingi koguse Kalevi küpsiseid, et ta saaks kohapeal ka oma firma küpsisetorti teha, ja kohale jõudes oli osa neist saavutanud puruküpsise astme. Nii et Eesti Post (sorry Omniva) aitab.

  2. Postiga kypsisepuru tootmine töötab jah täiega 🙂 Purukypsiseid pole j6dnud veel kasutada, aga need ylla, ylla terveks jäänud kypsistest tehtud kypsisetort on juba nahkapistetud ja m6tleme, mis puhul (no selle leiab alati), uus teha, et jälle täisk6hutundega ähkida.
    Kas sul saumikser on? Kui jah, siis sellega saab ka kypsisepuru asja ajada. Vormip6hja täpselt sobivaid kypsetuspabereid igatsen mina ka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s