September 2 ehk vigade parandus

Täna BBd lasteaeda viies lugesin üle – rühmas on siiski ikka 14 last, mitte 20 nagu ma ekslikult eelmises postituses kirjutasin. Nii et ikka 7 last kasvataja kohta.
Eile õnnestus BBl näiteks kõik need seitse last kasvataja kohta, v.a tema ise, päevaunest üles äratada oma kauni valju kisahäälega. Legendi järgi olevat kolmveerand tundi seal teistele laulnud, sest kasvataja ei saanud meid telefoni teel kätte, et meid järgi kutsuda. Ja mitte üldsegi selle pärast, et ma oma telefoni kuskile kotipõhja hääletu peale oleks jätnud, vaid selle pärast, et tädi A ei teadnud, kuidas valitakse “+372”. Noh, pole vist varem pidanud välismaalt lapsevanemat järgi tellima. Aga parandasime ka selle vea kui oma juba rahunenud laululinnul järgi käisime – õpetasime, et plussi asemel võib valida kaks nulli. Nii et täna panen telefoni igaks juhuks koti põhja hääletu peale. Kes teab, mis vigu BBl seal veel parandada on.

Advertisements

2 thoughts on “September 2 ehk vigade parandus

  1. Tead, tegelt ei ole veel vajadust tundnud selle järele. Helistan ikka 98% Eestisse, siis ei ole vahet, kas on Eesti või Saksa kaart telefonis. Aga teisedki imestanud… Äkki mul ükspäev on piisavalt kohalikke sõpru ja lasteaia- või muid tädisid, kellega helistada. Siis teen selle liigutuse kah ära.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s