November 16 ehk ise küsin, ise vastan

ikreede
Hah! Nalja teete vä?
Kui keegi viitsib välja mõelda spordiala, mille harrastamiseks ei ole vaja riideid vahetada ja pärast duši alla joosta, mille tegemiseks ei kuluks rohkem kui viisteist minutit korraga, ja mis sealjuures oleks tõhus… andke mulle teada, ostan stardipaketi.

Hei, kuulge, kallid lugejad, saigi see “ise küsin, ise vastan” mögin läbi. Väga vaprad olite!

Advertisements

5 thoughts on “November 16 ehk ise küsin, ise vastan

  1. Jooga!!!
    Saab vabalt teha koduriietes (a’la dressipüks ja T-särk), ei võta aega rohkem kui ise tahad ja ei pea peale seda dušši alla jooksma ning on tõhus, eriti kui vajad painduvust ja meelerahu.

  2. Kõndimine on väga hea sport, eriti parajas tempos, mis pole just jalutamine , aga väga higiseks ka ei aja. Usun et seda sporti teed sa praegu veel ikka, veidi hiljem, kui preili juba õueski ise kõnnib, muutub see venimiseks ja ei ole enam sport. Ka jalgrattasõit on sport.

    1. Nojah, kõndimist ikka ette tuleb. Aga samas tunnen, et olen üsna nõrk. Lihastoonust pole ollagi ja ka treppide võtmine on vahel raske. Nii et ikka peaks end natuke tõhusamalt liigutama hakkama. Äkki järgmisel semestril saan jälle joogatundi minna (praegu on Härral samal ajal loeng kui meie prouade joogatund on)… ja äkki on ikkagi võimalik enne lume tulekut paar jalgratta-trenni teha. Mingi eesmärk tuleb võtta, siis on lihtsam. Äkki…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s