November 21 ehk hästi kultuursed oleme

Olen täiesti unustanud kilkamast, et möödunud reedel otsustasime hästi kultuurseks hakata jälle korraks. Tõime lapse varakult lasteaiast ära ja läksime hoopis linnamuuseumisse. Kuna nende koduleht on väga napp ja infovaene, siis ei osanud eriti midagi oodata. Olin küll kohalikult hollandlaselt soovituse saanud ja kiidusõnu kuulnud, aga teades, et tegemist on tõelise kultuuripede ja slogani kõik-igavad-asjad-on-huvitavad maaletoojaga, siis ma eriti kõrgele latti ei seadnud. Igaks juhuks hoiatasin ka Härrat ette, et tõenäoliselt on haigutamaajav, aga pole midagi teha, mul peab ikka olema võimalus blogisse kirjutada, kui hirmus kultuursed me oleme, nii et kannatagu ära.
Tuli aga välja, et haigutama ei ajanud linnamuuseumis küll miski. Juba esimesel korrusel oli äärmiselt huvitav. Ja mida korrus kõrgemale, seda huvitavamaks läks. Ja üldse mitte kõik-igavad-asjad-on-huvitavad-moodi. Rohkem oota-BB-ma-tahan-seda-värgendust-siin-natuke-veel-uurida-moodi.
Kui külla tulete, siis läheme vaatama. Aga seekord jätame lapse lasteaeda, sest selle asemel, et eksponaate uudistada ja Dresdenit ja selle ajalugu tundma õppida, üritas tema eksponaadipukkide vahel peitust ja pedi ja kilkamis-võistlust mängida. Ja eriliselt meeldisid talle trepid. Kui ainult oleks võind veel kõrgemale ronida!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s