Juuni 3 ehk kavalpea

RSS samal ajal ei jää nutikuselt alla.
Pidin korraks keset püreelusika liigutamist (trajektooril kauss-suu-kauss) kööki põikama. Asetasin noormehe lusika temast eemale lauale püreekausi. Kontrollisin veel, et see kindlasti haardeulatusest välja jääks. Kui hetk hiljem köögist naasin, näris RSS mõnusalt lusikat ja oli pool püreed laudlinale tõmmanud.
Selleks, et püreekauss kätte saada, oli noormees laudlina sikutanud, kuni lusikas ja kauss temani jõudsid.
Muidugi võib arvata, et tegemist olla juhusega, aga kuna nii juhtus ühe päeva jooksul kaks korda, siis tekib uhkel emal ikka tunne, et pojale hakkavad füüsikalised mõõtmed vaikselt kohale jõudma.

DSC_0293
Pildil: noormees käis proovimas, mis maitsega küpsetuspulber on, ja uurimas, kui hästi seda mööda põrandat laiali saab ajada. Katse-eksitus-meetodil selgus, et üsna okei ja äärmiselt hästi.
Advertisements

One thought on “Juuni 3 ehk kavalpea

  1. Siinkohale meenus mulle teine Lindgreni raamatu järgi tehtud film, “Mütsike ja Tjorven” (selle andsin vist teile ka?), kus leiab aset sama situatsioon: vanaisa asetab kõik nõud laua taga istuva Mütsikese haardeulatusest välja ja läheb oma kavaluse üle rahulolevalt muiates ülakorrusele. Minuti pärast alla tagasi jõudes on laualina koos seal olnud pudrupoti ja tasside-taldrikutega põrandale tõmmatud, killud ja pudrulaga laiali. Mütsikese nägu särab uhkusest.
    Nii et sul läks veel isegi hästi seekord!:D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s