September 4 ehk meeletu areng

Ajaloolise tõe säilitamiseks pean siiski ka kiirelt märkima, et RSS tegeleb parajasti suurte arenguhüpetega.
Esiteks on hakanud kõndimine toimima ka nii, et ta hoiab diivani- või lauaäärest või muust sellisest kohast kinni ja jalad käivad. Ka võib teda nüüd edasi aidata ainult ühest käest hoides.
Ronimises tahab noormees kinni panna maailmameistrivõistlusi ja on iseseisvalt juba vähemalt kaks korda söögitooli roninud. Minu ajus kvalifitseerub see umbes ilma köieta Tallinna Teletorni otsa ronimisega samasse klassi. Kuidas ta seda teeb? Novot, videot ei ole ja seletada ei oska.
Ka oskab väikevend ise liumäest alla lasta. Nii et ta ise lükkab hoo ka sisse. Sellest on video ka, aga näidata ei oska (blogis vähemalt mitte).
Teiseks… on rinna(piima)päevad/ööd lõplikult läbi. Pärast teist või kolmandat võõrutusööd võttis härra ohjad oma kätte ja kolis RSSi oma kaissu ja põksis minu alla lastetuppa.
“Sina maga ja ära muretse,” öeldi mulle vastutasuks kõikide nende ööde eest, mil Härra ja BB üleval korrusel põõnasid ja mina RSSi tissitasin.
Magasingi. Natuke muretsesin ka. Natuke rohkem muretsesin siis, kui Härra pärast teist ööd rohkem kapsa kui Härra moodi paistis ja ütles, et RSS olevat umbes iga kümne minuti tagant kümme minutit nutnud.
Arvestades kapsaks magamata Härra ajataju polnud asi tõenäoliselt pooltki nii hull ja otsustasime mõlemad plaaniga jätkata. Järgmisel ööl (ehk vastu tänast) magas lugupeetud Poeg kella kaheksast õhtul kaheksani hommikul ilma piuksugi tegemata.
Nüüd loodame muidugi igal järgneval ööl seda edu korrata, sest milleks seada madalaid eesmärke.
Ka lasteaias käimine tuleb paremini välja ja kasvatajate RSS-muskel saab vahepeal ka puhkust…. /Aga nüüd tuli tegelikult sööklatädi mulle ütlema, et aeg on minna…/

Advertisements

4 thoughts on “September 4 ehk meeletu areng

  1. Ronimise poolet on RSS ilmselt emasse, ema nimelt oskas ka enne ronida igale poole kui kõndida. Ja teades, et kõndima hakkas RSSi ema 10-kuuselt, oli ronimisoskus väga varajane.

  2. Loodan, et saate peagi selle musta kassi valgel padjal – siis saaks tihedamini kuulda, kuidas teil läheb. Ja sul oleks ka lihtsam, ei peaks sööklatädidega võitlema.

  3. Ojaa! Teletornielamusi jätkub kindlasti ka hiljem veel. Mul oli eile just, kui K mulle rõõmsalt maja taga kasvava pihlapuu peaaeguladvast (noh, kõrgemad oksad oleks vist juba painduma hakanud) lehvitas. Ma vist ei hinganud ka enne, kui ta maa peal tagasi oli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s