Juuni 3 ehk tooja

BB keeras pudelilt korgi maha ja läks sellega jalutama. Pudel jäi lauale, kus see väikevennale ette võis jääda.
Mina: “BB, palun too pudeli kork tagasi.”
BB: “Ei too, ma ei ole ju mingi tooja.”

Ka ei ole ta viimasel ajal tahtnud arvata, et ta lasteaias käija on. Ütleb, et talle meeldib kodus nii väga, et ta tahaks veel kauem kodus mängida. Täna hommikul läks suuremaks kauplemiseks, et millal ikka peab täpselt lasteaeda minema. Kompromisskokkulepe jäi 12 minuti peale. Panin äratuskella 12 minuti pärast helisema ja siis teatasin, et nüüd ei ole varianti, kell on helisenud, tuleb minna. Läkski. Aga lasteaias hakkas ikka jorisema, et tema ei taha. Oeh. Sama skeem ainult ilma kauplemiseta oli väikevennaga. Lasteaia värava juures hakkas jorin ja kui ta tädile üle andsin läks veidi valjemaks vaidlustamiseks. Mina nutsin sisemiselt, sest näen, et mõlemal lapsel on lasteaiapuhkust vaja. Aga selle asemel sõidan puhkusele hoopis mina. Lubasin küll juba (peamiselt endale), et kui tagasi tulen, siis saavad lasteaiavabadust.
Enne saan aga mina seitse päeva lastevabadust, et kallitele lugejatele külla sõita! Hurraa! Muuhlugas plaanin teha ka tohutult palju eestitegusid… käia ajaloomuuseumis ja Kumus ja – Määme, palun hakklihakastet kartuliga ja mannasuppi!
Et kauaoodatud vadadust tõeliselt tähistada, otsustasin reisida ühe ühiku käsipagasiga. Sest mis mul ikka vaja on – riided on seljas, hambahari mahub käekotti. Seepärast ei too ka midagi – ega ma mingi tooja ei ole!

Advertisements

7 thoughts on “Juuni 3 ehk tooja

  1. Ja siis kui tagasi jõuad, saad endale kaks soomlast kaela peale 🙂
    Meie oleme küll toojad ja küsingi,kas on soove 🙂
    Kuidas suhkruvaba lagrits maitses?

    1. Soomlaste üle on meil ainult hea meel 🙂
      Aga soovida ei oska midagi. Lastele midagi väikest mängimiseks (kõik kleepimis-asjad ja muud meisterdamisvahendid lähevad väga hästi ette. Pliiatsid vähenevad pidevalt (vildikaid palun mitte, neid ei saa meie diivanilt maha pesta)…). Aga meile suurtele polegi muud rõõmuks vaja, kui et lastel tegemist oleks ja diivaneid küürima ei peaks.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s