Juuli 4 ehk aitäh ja nägemist!

Ma ei ole enam Dresdeni koduperenaine. Seepärast pole sellel blogil ka enam mõtet. Ja kuigi kaalusin, kas üldse enam mingil blogil mõtet on, siis päris alla ikka ei anna.

Kolime ju ühte teise armsasse kohta ja küllap on sealgi vahel lõbusaid lugusid rääkida. Ja nagu kallis lugeja ütles: “Kõik see juugend vajab ju näitamist.” Eks ma siis näitan. SIIN.

Dresdenist ütlen aitäh ja teen sügava kummarduse kõigile kallitele lugejatele, kes siin käinud on ja ühel või teisel moel tagasisidet andnud. Armas, et te mu postitusi ikka huvitavaks ja lõbusaks peate. Härra, BB ja RSS lehvitavad ka, mina saadan kõigile virtuaalkallid ja loodan teid uues blogis näha.

Igal tavapärasel moel võib märku anda, millest seal lugeda tahate: kolimisest? juugendist? keelepoliitikast? rumalustest? laste või minu omadest? Investeerimisnõu võin muidugi ka anda või rääkida uuematest eesnäärmevähi ravivõimalustest või ennustada Buenos Airese ärikinnisvara ruutmeetrihinda tuleva viisaastaku lõikes, kuigi ma ei usu, et kellelgi nendes asjades minu harimata arvamust vaja on. Vähemalt ma loodan, et ei ole, sest jeerum, kust ma selle info veel võtan!

One thought on “Juuli 4 ehk aitäh ja nägemist!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s