Haardeulatuses

Kunagi koolis, kui raamatuid lugema hakkasime, alustasin lugemispäeviku pidamist. Mingi ime läbi aga ei jäänudki see mul kohustuse lõppemisel katki, nagu kõigil teistel, vaid lisasin sinna uhkelt ja pea püsti ka kõik oma suvelugemised ja niisama kooliteel läbi loetud raamatud.

Täna on mu kõvakettal fail nimega “lugemispäevik”, kuhu alati heal meelel uue sissekande teen ja mida avades alati rõõmustan, et ma täpselt tean, milliseid raamatuid ma millal lugenud olen. Selline nimekirja-friik olengi.

**********************************************************

2015. aasta hakkab lõpukorrale jõudma, ja minu lugemis-eesmärgi täitmine aastavahetuseks on suure küsimärgi all. Siiski, olukord on oluliselt lootustandvam, kui suvel tundus. Praegu on olukord selline:

raamatuväljakutse2015

Lähiajal on loota nende raamatute hulgast ka raamatusoovitusi. Enne aga katsun viimased linnukesed ka kirja saada.

3 thoughts on “Haardeulatuses

  1. Kuidas sa sellise plaani peale tulid? Väga äge. Mul on sellest aastast ette näidata üks pooleli olev ilukirjandusteos ja hunnik pereajakirju. Tahan end selles osas käsile võtta ja mulle tundub, et su plaan võib mindki aidata ja motiveerida. Elame-näeme 🙂

  2. Jajah, ma ka aasta alguses tahtsin oma lugemust buustida natu. Aaga… 😀 nojah. Work in process. Ja muidugi tee omale sama või sarnane! Lugemismott on alati väga teretulnud! (ütleb üks, kes on nädala jooksul läbinud umbes ühe lehekülje jagu ilukirjandust – khm)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s