Tere!

Kui ma veel väike plika olin, siis unistasin ikka sellest, et ükspäev on mul oma Prints ja loss ja hunnik väikseid mürakarusid. Ometigi mängisin enamasti, et olen raamatukogutädi või sekretär, nemad saavad ju eriti tähtis nägu peas igasuguste tähtsana näivate paberite peale veel tähtsama moega märkmeid teha ja nimekirju koostada.

11751114_931888693516363_2014484517_n

Nüüd on mul härra abikaasa ja väike korter ja üks kolme-aastane (tütar BB) ja üks juba-rohkem-kui-aastane (poeg RSS) väike mürakaru. Muidugi mängin endiselt raamatukogutädi ja sekretäri ja tipin eriti tähtis nägu peas sülearvutil ja kirjutan seda äärmiselt tähtsusetut blogi. Nimekirju muidugi ka. Sest mõned armastused lihtsalt on kestvad.

Kuigi blogi sai alguses kirjutama hakatud siis kui mu prints mu seitsme mäe ja mere taha kõledasse lossi viis, et kodustele teada anda, kuidas kuri võõrasema mind kohtleb ja kuidas lossi-elu ka on, olen blogi nüüdseks avanud kogu selle sisuga kõigile, kes selle vastu vähegi huvi tunnevad. Mul on alati äärmiselt hea meel, kui mulle endast mingil moel märku annate. Nii et kommenteerige julgelt või võtke minuga muul moel ühendust.

Mina omalt poolt luban ikka oma tähtsusetust lossi-elust ebavajalike liialdustega lugusid kirjutada ja tarbetult palju fotosid postitada.

Advertisements

2 thoughts on “Tere!

  1. Hei!
    Leidsin su blogi juba mõnda aega tagasi (Briti blogi kaudu vist?) ja esmamulje oli nii hea, et läks sinna “lemmikute” alla istuma. Nüüd “taasavastasin” ja loen põnevusega. Väga meeldib su kirjutamisstiil ja meeletult teeb nalja see, kui sakslaste bürokraatia ja muude veidrate (absurdsete?) kommete üle nalja heidad (a’la kerjamisnõustamine). Elan ka ise Saksamaal (lõunas küll) ja see kõik on nii kümnesse ja tore on leida inimesi, kes samal arvamusel on (no et geman way is not always the best way). Ja kogu see hüüdnimede teema on ka väga armas. Jätka samas vaimus! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s